RocketTheme Joomla Templates
U bevindt zich hier: Home Sportmanagement Sportmanagement v.v.Wieldrecht over de Verenigingsscan

Sportmanagement


Nassauplein Sportmanagement ondersteunt en adviseert sportverenigingen en sportbonden bij hun professionalisering. Ook adviseren en ondersteunen wij gemeenten die met deze professionalisering bezig zijn.

Wilt u meer weten over Nassauplein Sportmanagement? Kijkt u dan hieronder naar onze activiteiten. Of neem contact op met Olaf Polders.

Nassauplein Sportmanagement is opgericht door Nassauplein Secretariaten, het bedrijf dat al meer dan veertig jaar diverse besturen en organisaties ondersteuning biedt op het gebied van management, beleid en administratie.

vier plaatjes

Energiescan voor sportverenigingen

v.v.Wieldrecht over de Verenigingsscan

“Nassauplein Sportmanagement heeft het wel en wee van onze vereniging, v.v. Wieldrecht, kritisch beschouwd. De interviews met onze bestuurs(leden) en vrijwilligers werden door onze leden als zeer prettig beschouwd.

Hoewel een aantal zaken die verbetering behoefden geen verrassing was voor  ons, werden ook verbeterpunten aangedragen waar wij zelf niet bij stil hebben gestaan. Deze verbeterpunten  gaan we dan ook zeker ter hand nemen.”

Al met al heeft de scan voor v.v. Wieldrecht een toegevoegde waarde gehad.”